Červená barva na vlasy

Červená barva na vlasy Headshot

Vysoce kvalitní výrazná červená barva na vlasy Headshot se vyrábí v Německu již více než patnáct let. Absence amoniaku, peroxidu vodíku, parabenů a nežádoucích chemických příměsí zaručuje šetrný účinek k vlasové struktuře a pokožce. Červena barva Headshot nemusí se míchat, je připravena k aplikování na odbarvené vlasy. Barva je semipermanentní v průhledných plastových tubách o objemu 150 ml, což velmi usnadňuje skladování. Paleta červených barev na vlasy Headshot nabízí tři sytě červených odstínů s intenzivními pigmenty:

 • Red Allert – sytě červená barva na vlasy
 • Hellfire Red – zářivá rubinově červená barva
 • Peng! Peng! – krásný vínově červený odstín

Intenzivních odstínů červené dosáhnete aplikací barvy na předem odbarvené na blond (bez žlutého nádechu) vlasy. Konečný výsledek závisí na původní barvě, struktuře a typu vlasů, a proto se může mírně lišit od odstínu na štítku. Barevný pigment se postupně smývá a stává se po více umytí vlasů světlejší. Sytě červený odstín Red Allert výdrží až patnáct umytí a přemění se na korálově červený tón, zatímco ohnivě červená Hellfire Red se vymyje do světlé malinově růžové.

10 důvodu, proč koupit červenou od Headshot

 1. Bez amoniaku, peroxidu, PPD, ethanolu, parabenů.
 2. Produkty Headshot jsou zcela veganské: neobsahují živočišní látky a nejsou testovány na zvířatech.
 3. Hustá a krémová konzistence.
 4. Neuvěřitelně jednoduché použití (bez potřeby přípravy).
 5. Barvy Headshot se dobře mezi sebou míchají a vytváří nové odstíny
 6. Bez zápachu.
 7. Doba působení: od 20 minut při pokojové teplotě.
 8. Odolnost až 4 týdny
 9. Objem balení (150 ml) semipermanentních barev na vlasy je větší než u konkurenčních značek a stojí 2x levněji
 10. Vysoká šetrnost k vlasům, neškodné barvení vlasů

Jak obarvit vlasy na červeno

Poradíme Vám, jak odbarvit vlasy z černé nebo tmavé vlasy na červeno a dosáhnout intenzivního červeného odstínu.

 1. Než se odhodláte k obarvení z tmavé na červenou, pořiďte si kvalitní odbarvovač, který vlasy pořádně odbarví. To je důležitý krok k sytému červenému odstínu. Nejlepších výsledků dosáhnete nanášením červené barvy Headshot na studenou blond bez žlutavých tón.
  Červená barva Headshot má silnou pigmentaci, což jí dává možnost barvit nejen vlasy, ale vše, co se jí dostane do cesty. Flekům na obličeji a krku zamezí pleťový krém nebo kokosový olej.
 2. Veganské syté červené barvy Headshot můžete aplikovat jak na mokré, tak na suché vlasy. Nejlépe se však nanáší na mokré vlasy. Požadované množství barvy rozmíchejte v plastové misce.
 3. Používejte ochranné rukavice, které pevně přiléhají k pokožce rukou. Před začátkem barvení naneste kolem kontury vlasů v tenké vrstvě kokosový olej nebo krém.
 4. Aplikujte červenou barvu Headshot štětcem a poté vlasy pročesávejte hřebenem s širokými zuby. Tak předejdeme neatraktivním skvrnitým kadeřím, které způsobuje navrstvení barevných pigmentů v určitých místech. Nechte působit nejméně 30 minut.
 5. Barva se z vlasů smývá pouze teplou vodou, nikoliv šamponem, aby se ve vlasech řádně zafixovala. Vysušte si vlasy a užijte si výrazný červený odstín vlasů.

O barvené červené vlasy se musíme pečovat, aby vypadaly krásně. Vyplatí se investovat do kvalitního šamponu na barvené vlasy a masky, kterou je ideální používat jednou týdně.

Červená barva na vlasy od Headshot je opravu intenzivní. Pokud nejste připraveni na šokující odstíny, ale rádi by si vytvořili pastelový tón, vyzkoušejte míchání pigmentu s běžným kondicionérem.

Náš internetový e-shop má k prodeji veganské barvy Headshot za příznivé ceny.

Ničí výrazná červená barva Headshot vlasy?

Hlavní poškození vlasů způsobuje odbarvení, během něhož dochází ke zničení části vlasových pigmentů, což má za následek poškození struktury vlasů. Přímý pigment barev Headshot nemá žádný vliv na strukturu vlasů.

Velkou výhodou vlasových barev Headshot je, že neobsahuje amoniak ani peroxid, což znamená, že neničí vlasy a má docela příjemnou vůni. Prodej veganská červená barva Headshot za příznivé ceny neobsahuje škodlivé chemikálie, takže sama o sobě je neškodná pro vlasy.

Komu sluší červená barva?

Pokud v duši hoří nevhořitelný plamen, je čas jej projevit tak, aby si toho všichni všimli. S tímto pomůže výrazná červená barva Headshot.
Červený odstín vlasů pomáhá maximálně snadno a rychle změnit svůj vzhled. Lidé s červenými vlasy vždy a všude jsou v centru pozornosti. Červené vlasy jsou nejen zaručeně atraktivní look, ale také stylově, rebelantsky a moderně.

Na základě toho se ukazuje, že obarvení na červeno je vhodné především pro ty, kteří by rádi byli v centru pozornosti. Zůstat bez povšimnutí s intenzivně červenými vlasy opravdu nedokážete.

Profesionální kadeřníci a stylisté tvrdí, že červený odstín vlasů sluší všem: jak mladým, tak starším lidem, jak majitelům dlouhých, tak krátkých vlasů, světlé nebo tmavé původní barvy vlasů.

Červená barva nejlépe sluší osobám, kteří mají od přírody tmavé obočí a řasy, a jejich původní barva vlasů je tmavá nebo černá. Blondýny by si měli uvědomit, že zvolený červený odstín bude na jejich vlasech vždy vypadat mnohem jasněji než na obalu či paletě odstínů. Kromě toho vymyt v případě potřeby intenzivní červený pigment z vlasů je obtížnější.

Červené odstíny velmi dobře sluší ženám typů „podzim“ a „zima“, dokonale ladí s pihy a opálením. Tmavou pleť účinně zdůrazňují všechny jak jasně červené odstíny, tak všechny tmavší tóny červené.

U lidí se světlou pletí je výběr pigmentů mnohem širší: od světle červené a pastelové až po malinově a ohnivě červenou.

Článek byl aktualizován: 13.10.2022

You've just added this product to the cart: