Headshot barvy recenze

Headshot barvy recenze

Vítáme Vás u dnešního článku o bláznivě barevných vlasech, kterých můžete docílit pomocí tónovacích vegan barev značky Headshot. Hledáš objektivní recenzi barev Headshot? Zajímá tě, jaký odstín nejdéle vydrží a na jaku výšku tónu vlasů vlastně pestré barvy aplikovat? Chceš si najít dokonalý exotický odstín, ale nedokážete si představit, jak ta barva vypadá? Všechny odpovědi a vlastní mnoholeté zkušeností s barvami Headshot najdete v YouTube videu naší drahé @pixs30 (IG). Povídá německy, ale přeložili jsme pro vás klíčové informace o každé Headshot barvičce do češtiny.

Headshot barvy recenze a zkušenosti od PiXs

Červené Headshot barvy recenze a zkušenosti

 • Hellfire red

Jedná se o relativně zářivý červený odstín. To je nejpopulárnější červená barva od Headshot. Z nasycené ohnivě červené barvy se po pár týdnech vymývá do růžovo červené.
Rozhodně je třeba vlasy předem odbarvit, ale k dosažení intenzivní červené barvy podkladová báze nemusí být absolutní světlá. Nezáleží na tom, jestli mají vlasy žlutý až oranžový nádech, protože v každém případě Hellfire Red obarví je na červeno. Pigmenty chytnou dobře i vlasy s oranžovým nádechem.
Blogerka PiXs ohodnotila ohnivě červenou barvu Hellfire Red velmi dobrým skóre 9/10 a se podělila o své další zkušenosti: „ Tento odstín červené barvy se mi nějak rychle vymývá z vlasů. Možná však u jiných je to jinak: neměli bychom zapomínat, že každý má různou strukturu vlasů. Může se dokonce stát, že výsledek barvení neodpovídá vašemu očekávání, že jinému stejná barva chytne lépe. Záleží opravdu na vlasové struktuře. Takže dávám Hellfire red devítku, ačkoli je to moc pěkný odstín, ale rychleji se mi vymývá než jiné barvy Headshot.“

 • Red Alert

Uživatelka Pixs sděluje svůj osobní favorit mezi červenými barvy na vlasy – Red Alert. Jedná se o intenzivně červeném barevním tónu. Podkladová báze zase nemusí být čistý blond, žlutavý až oranžový nádech není žádný problém. Na rozdíl od červeného odstínu Hellfire Red, Red Alert se časem vymývá do oranžovo červené.
Pixs dává této barvě perfektní skóre 10 z 10 a říká, že u ní barva na vlasech fakt dlouho vydrží, po dlouhou dobu zůstává zářivě červenou.

 • Blood Berry

To je pěkný tmavě červený až krvavě červený odstín, který chytne i špatně odbarvené vlasy. PiXs má ráda Blood Berry, líbí se jí jak odstín, tak výdrž na vlasech. Pozitivně hodnotí své zkušenosti s touto barvou: 10/10.

 • Captain Carrot

Moc sytá intenzivní oranžová barva značky Headshot. Vlasy by měly být předem dobře odbarveny, ačkoli žlutavý nádech neměl by být problémem. Nicméně podkladová báze by měla být světlou bez zelených nebo tmavých nádechů. Barva na vlasy Captain Carot se vyznačuje rovnoměrností obarvení a ve výsledku vynikající zářivostí vlasů

Zkušeností s růžovými barvami Headshot

 • Pink Elephant

To není obyčejná růžová barva na vlasy, ale opravdu silný tmavě růžový tón, který perfektně chytne na zesvětlené vlasy. Pink Elephat je tou bláznivou růžovou neoxidační barvou na vlasy, která naplní vaší touhu po sytě a zářivě magentě s dlouhou výdrží na vlasech: až 3 týdny intenzivní barvy, která se pomalu vymývá do pastelově růžové.
PiXs prozradí, že Pink Elephant je její all-time oblíbená barva na vlasy z celého vzorníku barev Headshot. Dala neuvěřitelně vysoké hodnocení 11 z 10!

 • Bizarre Burgundy

Odstín připomíná tmavě růžově červený, purpurový, bordó. Dobře chytne i na tmavší blond. Tento mystický odstín určitě oživí váš celkový vzhled. Bizarre Burgundy získala od blogerky 10 z 10 bodů.

 • Panic Pink

Jedná se o moc světle růžový odstín, proto aplikovat Panic Pink je vhodné na výšku tónu 9 až 10 (světla blond) bez načervenalého nebo nažloutlého nádechu. Krémová barva má odstín růžové žvýkačky, a stejně tak vypadá na vlasech po obarvení.
Podle zkušeností barevnovlasé Pixs barva Panic Pink se rychle vymývá, i když odstín je moc pěkný. Z tohoto důvodů barvu oceňuje 8/10. K tomu dodává, že zná lidé, kterým tato zářivá růžová barvy vydrží na vlasech ultra dlouho.

 • Pink’s not Dead

Je relativně nový barevný tón od Headshot, pastelově růžový. Pro získaní čistého baby pink odstínu by měly být vlasy předem odbarveny na platinovou blond. Výsledný odstín je světlejší, než barva samotného pigmentu. PiXs doporučuje se orientovat na barvu zobrazenou na etiketu lahvičky. Barva se postupně vymývá, většinou vydrží na 4-6 umytí, tedy cca 2 týdny, ale nezapomínejte na to, že je to pastelový, něžně růžový tón. Udělená známka 9 z 10.

Modré barvy na vlasy Headshot recenze

 • Bluecifer

Blogerka Pixs, která má bohaté zkušenosti s modrými tónovacími barvami, říká, že Headshot Bluecifer je nejlepší modrá barva, jejíž by doporučila každému, který si přeje obarvit vlasy na modro. Na odbarvené vlasy barvy chytne do velmi nádherné zářivé tmavě modré. Nejlépe aplikovat modrou barvu na světlý blond bez žlutého či načervenalého tónu, jinak může modré pigmenty chytnout do zelenavého nádechu. Pixs je velkým fanouškem této modré barvy a dává ji 11 z 10 možných bodů!

 • Desaster blue

Krásná královská modrá barva na vlasy, která perfektně chytne na předem odbarvené na čistou blond vlasy. Pozor na vlasy s nažloutlým nebo oranžovým nádechem.
Okouzlující Pixs ve své recenzi dává Desaster Blue 8 z 10 a vysvětluje proč: „…podle mně je tato barva příliš transparentní a světlá. Nedrží se mi na vlasech dlouho…Proto dávám přednost tónu Bluecifer“.

 • Banzai Blue

Z vlastní zkušenosti PiXs nemůže říct o výhodách a nevýhodách této barvy, protože ještě nikdy ji nevyzkoušela. Banzai Blue je světlý modrý tón, tedy pastelově modrý. Aplikace barvy by měla být provedena na výšku tónu 9 (světlá blond) nebo 10 (velmi světlá blond).

 • Fuck You, I’m magic

Nový název již oblíbené barvy Violent Violet. To je tmavě modrý odstín s fialovým tónem – barva je úžasná! Dostala od PiXs chvályhodné hodnocení jako 9 z 10.

Fialové barvy od Headshot

 • Psycho Purple

Nejoblíbenější odstín barevné PiXs, hodnocený jako 9/10. To je nádherná sytě fialová barva s jemným modrým nádechem (proto mínus jeden bod). PiXs přece prozradí svůj recept na perfektní fialovou: smíchejte Psycho Purple s malou části Pink Elephant. Samozřejmě pro získání zářivého odstínu je třeba vlasy předem odbarvit.

 • La La Lila

Pastelově fialová barva na vlasy, ze stejné série jako Pink’s not Dead a Banzai Blue. To znamená, že nejlépe chytne na světlou blond.
Pro pestrou blogerku PiXs La La Lila je favoritem mezi pastelovými barvami na vlasy, proto dává desítku a nemá proč naříkat.

Recenze zelených barev Headshot

 • Toxic Absinth

To je tmavě zelená barva na vlasy s lehkým modravým odstínem, který je patrný po vymývání barvy. PiXs povídá, že ráda míchá Toxic Absinth s neonově zelenou Danger! Danger, aby barva byla zelenější. Modravý odstín v barvě vidí jako nevýhodu, a proto barvu hodnotí na 8. Je důležité připravit na barvení vlasy odbarvením, Toxic Abthinth chytne i na tmavší blond.

 • Grr Grr Green

All-time nejoblíbenější zelená barva na vlasy značky Headshot. To je světlá zelená jako svěží tráva. Vlasy by měly být předem dobře odbarvený bez nažloutlého odstínu.
Hodnocení této barvy od PiXs je 9/10, protože podle ní tento odstín není dostatečně neonový. Je ale fanouškem příštího zeleného odstínu od Headshot.

 • Danger! Danger

Obarví vlasy na zářivě limetkový, neonově zelený s vysokým podílem žluté. PiXs dává nejvyšší hodnocení 11 z 10 a zdůrazňuje, že Danger! Danger patří do top 3 její nejoblíbenějších barev Headshot. Barva se aplikuje na především zesvětlené – odbarvené vlasy bez žluto-zrzavého tónu.

 • Turquoise Terror

To je tyrkysová barva s modravým odstínem. Čím světlejší podkladová báze vlasů, tím sytější odstín získáte. Nanášením Turquoise Terror na odbarvené vlasy s žlutým nádechem můžete získat zelenější odstín tyrkysové. Hodnocení 10.

 • Yippi Ya Yellow

Jedná se o zářivou sluneční žlutou barvu na vlasy, která vyžaduje světlý blond jako podkladovou bázi. V opačném případě ve výsledku žlutý bude ztlumený. Barva Yippi Ya Yellow dostala od PiXs nejvyšší možnou známku deset.

Nebarevné barvy od Headshot

 • Blackout

To je tónovací černá barva, která se výrazně odlišuje od jakékoliv černé barvy z běžné drogerii. Mluvíme o smývatelné barvě, která vydrží několik umytí. To je perfektní řešení pro ty, kteří si chtějí dočasně obarvit vlasy na černo. Odbarvení vlasů není nutné, jinak barva chytne do černa, ale o něco světlejší. Udělená známka 9.

 • Grey Skull

Světle šedá až stříbrná barva na vlasy. Neočekávejte od ní mátový sytý šedý odstín, ale světle stříbrný. Tónovací barva se aplikuje na předem zesvětlené na blond vlasy. Nanášení na odbarvené vlasy se žlutým nebo načervenalým tónem může vést k nežádoucímu zelenému odstínu.
Blogerka povídá, že ráda kombinuje Grey Skul s pastelově fialovou La La Lila: nabarví si kořínky na jemně fialovo a konečky na stříbrno. Její hodnocení barvy je 8 z 10, které komentuje tím, že barva je spíše stříbrnou než šedou, a doufá, že v budoucnu společnost Headshot vydá dobrou tmavou šedou barvu na vlasy. Vymývá se pomalu po 5-7 umytích.

Share this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *