Modrá barva

Kvalitní modrá barva na vlasy

Barvy Headshot je volbou evropské neformální mládeže, která chválí svou oblíbenou značku za odolnost, intenzivnost odstínů a stálou kvalitu. Headshot je krémová semipermanentní neoxidační barva na vlasy od německé spol. Headshot GmbH. Vydrží na vlasech minimálně tři týdny, postupně se barva vymývá na pastelové odstíny. Rychlost vymývání barvy závisí na stupni zesvětlení vlasů před barvením, na tloušťce vlasů, jakož i od četnosti mytí vlasů během týdne.

Modrá barva na vlasy Headshot neobsahuje amoniak, peroxid, PPD, ethanol ani parabeny, nezpůsobuje podráždění ani alergické reakce. Je vyrobena podle veganských kritérií s respektem života zvířat.

Německá polopermanentní krémová barva Headshot nabízí dva přímých modrých pigmenty za dostupné ceny:

 • světle modrá barva na vlasy Banzai Blue,
 • sytě modrá Desaster Blue
 • tmavě modrá barva na vlasy Bluecifer
 • tyrkysová barva Turquoise Terror (modrozelený odstín)

Modrá barva na vlasy

Klasický modrý odstín vlasů dosáhnete pomocí veganských polopermanentních barev Headshot s názvy Desaster Blue a Bluecifer . Sytě modrý odstín, intenzivní a výrazný. Pro dosažení nejlepšího a nejpřesnějšího výsledku ušlechtilého modrého odstínu aplikujte modrou barvu Desaster Blue na předem odbarvené vlasy bez žlutého nádechu.

Tento tón se používá jak samostatně, tak v kombinaci s jinými odstíny palety barev Headshot. Například originální odstín vyjde při kombinování tmavé modré Bluecifer nebo klasické modré Desaster Blue, fialové Psycho Purple a zelené Grr Grr Green. Dalsí možností je stupňované barvení s postupným přechodem ve světlejší nebo temnější tón (metoda barvení ombré).

Modrá barva na vlasy Headshot se snadno používá a jednoduše se nanáší na vlasy, dává dlouhodobý výrazný výsledek. Na prodej je modrá barva k dispozici v tubách o objemu 150 ml. Může být rozdělena na části pro barvení krátkých vlasů nebo jednotlivých pramenů.

Světlé modrá barva na vlasy

Světlé modrá barva na vlasy Headshot

Další nádherný odstín modré je nebesky modrá barva, kterou se dá koupit v tubě s názvem Banzai Blue. Tento odstín je zároveň jemný a odvážný. Pro dosažení maximální výraznosti odstínu, musíte vlasy nejprve odbarvit na platinovou blond. Aby požadovaný odstín byl něžně a pastelově modrým, smíchejte pigment s běžným vlasovým kondicionérem. Kombinujte barvy Headshot navzájem, aplikujte je selektivně nebo obarvujte vlasy po celé délce bez obav o jejich zdraví: kvalitní polopermanentní barvy Headshot nevysušují vlasy a nevede k lámavosti. Po asi 15 umytích se postupně vymyje, což otevírá neomezené možnosti experimentů.

Chytne modrá barva na černé nebo hnědé vlasy?

Ano, docílit sytého modrého odstínu mohou i osoby s černými nebo hnědými vlasy. Brunetům však obarvit vlasy na modro není tak snadné. Pokud chcete dosáhnout hezký intenzivně modrý odstín, musí být tmavé vlasy nejprve odbarveny do bíla. Obecně celý postupný návod k domácímu barvení vlasů na modro vypadá takto:

 1. Nechte vlasy odbarvit odbarvovacím prostředkem. Proveďte odbarvení způsobem, dle doporučení výrobce odbarvovače a dodržujte bezpečnostní pokyny.
 2. Po zbarvení vlasů neaplikujte kondicionér, protože zakryje kutikulové vločky a modré barvivo následně špatně chytne.
 3. Vlhké vlasy jemně vysušte ručníkem
 4. Oblékněte si staré tričko nebo kus oděvu, který lze ušpinit barvou. Ruce chraňte rukavicemi. Na ochranu pokožky ošetřte kontury obličeje, uší a na krku mastným krémem nebo.
 5. Modrou barvu Headshot aplikujte štětcem a poté vlasy rozčesávejte hřebenem tak dlouho, pokud nezačne pěnit (k lepšímu průniku šedého pigmentu do vlasů). Všimněte si, že kvalitní modrá barva na vlasy od Headshot je připravena ihned k nanášení. Nemíchejte barvu s peroxidem.
 6. Nechte modrou barvu působit minimálně 30 minut. Barvu můžete přece nechat působit až vlasy přirozeně vyschnou. Vzhledem k tomu, že barvy Headshot neobsahují amoniak, peroxid ani para-fenylendiamin, neškodí vlasům. Obarvené vlasy si můžete překryt igelitovou čepicí, což urychluje proces obarvení.
 7. Vymyjte barvu z vlasů vlažnou vodou a to až do té doby, než voda tekoucí z vlasů bude čirá. Pak můžete opláchnou vlasy okyselenou vodou. Tato technika pomůže upevnit modrý odstín. Nepoužívejte šampón.

Jaký odstín modré barvy koupit?

Modrá barva má bohatou paletu. Blankytně modrá, azurová nebo sytě tmavá modrá jsou tóny, které si můžete klidně zakoupit v našem eshopu za příznivé ceny. Všechny odstíny modré sluší jakýmkoliv vlasům.

Světlovlasým představitelům s šedými nebo modrýma očima sluší modré vlasy nejvíc. Čím světlejší přirozená barva vlasů, tím jemnější a pastelovější odstíny se doporučují. Na prodej v našem online obchodě nalezněte světle modrá barva na vlasy Banzai Blue.

Majitelům černých a hnědých vlasů budou slušet tmavší odstíny modré, například mohli by vyzkoušet barvu na vlasy Desaster Blue, která je v sortimentu našeho online obchodu. Polopermanentní tmavě modrá barva Headshot je opravu intenzivní. Pokud nejste připraveni na sytě modrý odstín, ale rádi by si vytvořili pastelový tón, vyzkoušejte míchání pigmentu Desaster Blue nebo Bluecifer s běžným kondicionérem. Cena kvalitních barev na vlasy modrých odstínu je velmi výhodná.

Prodej modrá barva na vlasy Headshot: výhody

Prodej modrá barva na vlasy Headshot bez amoniaku světlého a tmavého tónu má vlastnosti kondicionéru. Po její aplikování vlasy nepotřebují regeneraci a někdy vypadají dokonce lépe než před obarvením. Mezi další výhody patří:

 • bez peroxidu, amoniaku, PPD, parabenů, ethanolu
 • nepoškozuje vlasy
 • Jemně krémová textura modré barvy značně usnadňuje aplikaci
 • Neoxidační barvy Headshot je připravena k aplikaci (bez míchání)
 • K vytváření pastelových odstínů míchejte s běžným kondicionérem
 • Cena kvalitní modré barvy na vlasy je nejpříznivější na českém trhu
 • Potupně smývatelná barva, odolnost až 4 týdny
 • Obsah: 150 ml

Barvy Headshot se dobře mezi sebou míchají a vytváří nové odstíny.

První modrý pigment na vlasy byl...

První modrý pigment na vlasy

Syntetickým barvivem použitým k barvení vlasů na modro byl 1,4,5,8-tetraaminoanthrachinon připravený jako Disperse Blue 1 (Disperzní barva modrá 1) s vodou a dispergačním činidlem lignosulfonátu. Jedná se o polopermanentní barvivo, protože molekuly barviva nepronikají do kortexu vlasů, vlasy pouze obalují a proto se při následném šamponování vymývají. Ve složení polopermanentních modrých barev na vlasy od značky Headshot však pigment Disperse Blue 1 nenalznete, protože v určitých studiích v USA bylo prokázáno, že látka je kancirogenní.

You've just added this product to the cart: