Oranžová barva na vlasy

Obsah

 1. Zářivě oranžová barva na vlasy
 2. V čem spočívá výjimečnost oranžové barvy Headshot?
 3. Proč koupit oranžovou barvu na vlasy Headshot?
 4. Kvalitní oranžová barva prodej

Zářivě oranžová barva na vlasy

Polopermanentní oranžová barva na vlasy na vlasy Captain Carrot od Headshot je ideální způsob neškodného barvení vlasů, obnovení odstínu a tónování. Německá značka Headshot nabízí barevné a nasycené vlasové barvy bez amoniaku a peroxidu, které překvapí každého kolem vás. Osvěžující oranžový Captain Carrot (kapitán Mrkvička) je jeden z odstínů slavné série barev Headshot od roku 2004. To je stále jeden z nejoblíbenějších barevných tónů. Barvu lze aplikovat přímo z lahvičky na předem odbarvené vlasy k dosažení intenzivně zářivého oranžového odstínu nebo smíchat s běžným kondicionérem a získat pastelově broskvové vlasy.oranžova barva na vlasy zrzavá

V čem spočívá výjimečnost oranžové barvy Headshot?

Tento kosmetický přípravek je zcela bezpečný pro vlasy, protože neobsahuje škodlivé chemické složky (např. amoniak, peroxidu, PPD, ethanol, parabeny atd.). Oranžová barva na vlasy Captain Carrot neobsahuje oxidační látky a je čistým pigmentem. V souladu s tím se začne vymývat až po 4 týdnech. Pro nejlepší výsledky vlasy by měly být předem odbarvené na blond bez žlutého nádechu.

 1. Tónování vlasů na oranžovo polopermanentní barvou Headshot „Kapitán Mrkvička“ zvládne každý i doma. S našími pestrými pigmenty je to hračka.
 2. Tónovací barva bez amoniaku Headshot Captain Carrot je zcela připravena k použití, má krémovou texturu, dobré voní, snadno se nanáší a do vlasů lehce vklouzne. Dobře se míchá s jinými odstíny Headshot a kondicionérem (k získání pastelového tónu vybrané barvy).

Captain Carrot zrzavá barva na vlasyVzhledem k tomu, že vlasové barvy Headshot obsahují zářivé pigmenty, před barvením byste měli spolehlivě chránit pokožku a oděv. Ošetřte kontury obličeje a krku dětským olejem, mastným krémem nebo vazelínou. Používejte ochranné rukavice a štětec na barvení vlasů, které si můžete koupit v každé drogerii.

  • Oranžovou barvu Headshot aplikujte štětcem a poté vlasy rozčesávejte hřebenem tak dlouho, pokud nezačne pěnit (k lepšímu průniku intenzivního oranžového pigmentu do vlasů).
  • Nechte působit minimálně 30 minut. Pro lepší působení barvy můžete zahřát vlasy použitím fénu nebo přikrytím igelitovou čepici.
  • Vlasy důkladně opláchněte teplou vodou, dokud se barva nevymyje. Nepoužívejte šampón ani kondicionér. Po lehkém umytí zanechá vaše umyvadlo nebo vanu čisté.

Poznámka: šampony, koupání v bazénu, ve slané vodě nebo v moři mohou vést k rychlému vyblednutí barev.

Proč koupit oranžovou barvu na vlasy Headshot?

Vysvětlíme vám stručně a jednoduše, proč se vyplatí koupit oranžovou Captain Carrot od německého výrobce Headshot.

 • Dlouhotrvající polopermanentní oranžová barva na vlasy
 • 100% veganský výrobek. Produkty Headshot ani použité ingredience nebyly testován na zvířatech a neobsahují suroviny živočišného původu.
 • Krémová konzistence bez amoniaku a peroxidu, bez zápachu
 • Všechny odstíny řady Headshot lze mezi sebou míchat a kombinovat, aby vytvořily neomezené barevné možnosti.
 • Tuba Headshot obsahuje 150 ml oranžové barvy, což je podstatně větší objem než v baleních jiných značek s pestrými barvami na vlasy, kromě toho naše cena je výhodná.
 • Jednoduché použití (bez potřeby přípravy)
 • Odolnost až čtyři týdny, časem se sytě oranžový odstín vymývá a zůstává hezký broskvový tón
 • Lahvička s barevnou emulzí Headshot Captain Carrot je uzavíratelná, můžete barvu použit na více barvení
 • Kvalitní oranžová barva na vlasy prodej za férové ceny.

Kvalitní oranžová barva na vlasy prodej

V našem internetovém obchodě headshotbarvy.cz naleznete širokou škálu semipermanentních pestrých barev na vlasy německého výrobce Headshot včetně oranžové. Nabízíme k prodeji kvalitní vlasové barvy za dostupné ceny. Spektrum semipermanentních barev Headshot se nyní skládá z devatenácti bláznivých odstínů, které jsou ideální jak v kadeřnických salonech, tak doma.

Koupit oranžovou barvu na vlasy v Česku levně můžete na našem webu v čase, který vám vyhovuje. Tuby s barvou Headshot zasíláme Českou poštou a to jako „Balík do ruky“ nebo „Balík na poštu“ na území České republiky.

Vysoká kvalita naší produkce vás určitě potěší, a přijatelné ceny a rychlé a spolehlivé dodání zboží do všech koutů ČR vás bez pochyby přiláká znovu do našeho online shopu.

Zaruka

Jako oficiální distributor produkce Headshot v České republice, my garantujeme, že všechny barvy na vlasy v tomto e-shopu jsou originální a certifikované.