Barevné barvy na vlasy Headshot za příznivé ceny

Proč naše ceny jsou nejvýhodnější na trhu?

Protože pracujeme na českém trhu přímo od výrobce. Neneseme většinu finanční zátěže spojené s údržbou maloobchodní sítě prodejen a vystačíme si pouze s náklady na internetový marketing a technické vybavení našich webových stránek. To znamená, že ceny našich polopermanentních pestrých barev na vlasy jsou nižší než v jiných online shopech a obchodech nabízejících prodej barevných vlasových barev.

V dnešní době existuje silná konkurence mezi firmy, které vyrábí neoxidační barvy na vlasy exotických odstínů. Proto nabízíme vám seznam cen nejpopulárnějších barevných vlasových barev, abyste se mohli ujistit, že naše ceny jsou nejvýhodnější.

Srovnání cen pestrých barev na vlasy v ČR

Značka Výrobce Objem Cena za 1 ks (balení) Cena za 100 mg barvy
Headshot UK/Německo 150 ml 225,00 Kč 150,00 Kč
La Riché Directions UK 88 ml 169,00 Kč 192,00 Kč
Arctic Fox USA 118 ml 299,00 Kč 253,40 Kč
KAYPRO DIRECT CRAZY color Italie 100 ml 267,00 Kč 267,00 Kč
Manic Panic USA 118 ml 285,00 Kč 241,50 kč
Ultra Hot USA 125 ml 586,00 Kč 468,80 kč

Kvalita od roku 2004 a příznivá cena

Společnost Headshot začala svou barevní cestu do v Německu v roce 2004. První paleta odstínů nebyla tak bohatá, jako dnes, a nabídla základní pestré barvy: červený, růžový, zelený, tyrkysový a modrý. Dnes barevné barvy na vlasy Headshot bez amoniaku a peroxidu mají širokou škálu bláznivých odstínů skládající se z 24 tónů a otevírají neomezené možností pro kreativitu.

headshot barvy cenaKlíčové parametry kvality polopermanentních barev na vlasy Headshot za příznivé ceny jsou:

  1. Široká škála intenzivních odstínů v barvách duhy a dokonce více.
  2. Soulad s vyhlášenou barvou. Odstíny neoxidačních barev Headshot zobrazené ve vzorníku odpovídají konečnému odstínu po barvení vlasů. Samozřejmě, že vlasy by měly být předem odbarvené na blond.
  3. Bezpečná barva na vlasy. Barvy Headshot jsou bez vyvíječe, bez amoniaku, bez PPD, bez ethanolu a bez parabenů, vlasy neničí. Jedná se o semipermanentní neoxidační barvu (dočasnou) fungující na principu přímého barvení. Pigmenty obsažené v tónovací barvě Headshot se zachytí pouze na povrchu vlasů. Vydrží na vlasech 6-10 umytí.
  4. Jednoduchá aplikace. Barvy Headshot nevyžadují míchání s peroxidem. Směs je už připravena k aplikaci a neroztéká se po hlavě jako voda. Optimální krémová konzistence umožní dosáhnout rovnoměrného rozložení barvy.
  5. Vůně. Barevné neoxidační barvy značky Headshot příjemně voní a nedráždí pokožku hlavy hlavně proto, že neobsahuje amoniak.
  6. Výdrž. Budete překvapeni, ale i dnes existují „permanentní“ barvy, které se vymývají z vlasů první tři umytí. Polopermanentní barvy od Headshot se vymývají také, ale pomalu a dost dlouho drží – bez problémů i měsíc. Barevní pigmenty se postupně vymývají přes pastelové odstíny.

K dalším výhodám pestrých barev patří i cena. Nabízíme k prodeji kvalitní barvy na vlasy intenzivních barevných odstínů za velmi výhodné a konkurenceschopné ceny. Sto mililitrů barvy Headshot stojí 150,- korun, zatímco jedna lahev obsahuje 150 ml – více než jakákoliv jiná značka, která vyrábí polopermanentní pestré barvy na vlasy.