Dodací podmínky

Vážení zákazníci, v souvislosti se světovou pandemii COVID-19 a omezením, kterým se souhrnuje v mezinárodní dopravě, zásilky mohou mít malé zpoždění!

Doprava

Barvy na vlasy Headshot expedujeme z našich skladů v Německu a předáváme společnosti Deutsche post k přepravě každý pracovní den v průběhu celého kalendářního roku. Dodací termín v zóně EU činí 3-7 pracovních dnů (za předpokladu, že bude objednávka přijata do 12:00 hodin od pondělí do pátku). Dodání do každího města a obce v České republice.

Cena a termín dodání

Za každý balík jsou účtovány poštovné a balné ve výši 200 Kč (pro zásilky se sledovacím číslem) nebo 110 Kč (bez sledovacího čísla*). Zaslání balíku bez sledovacího čísla je na vlastní nebezpečí kupujícího, který tím na sebe bere riziko ztráty zásilky.

Při každém nákupu od 2800 Kč je doprava zdarma.

balik barevnych baev na vlasy headshot

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Termín dodání na adresu nebo na nejbližší poštu je zpravidla 3-7 pracovních dnů od objednání.

*Zásilka bez sledovacího čísla je levnější, ale má nevyhody, protože nelze zjistit, kdy bude balíček doručován. Mezinárodní sledování a vyhledávání dopisů, knih a zásilek bez podacího čísla bohužel není možné kvůli předpisům Světové poštovní úmluvy.

Balení

Zásilky obsahující maximálně 5 ks barev Headshot zasíláme v kvalitní papírové bublinkové obálce. Při odběru většího množství zboží balíme do krabice.

Dopravce

Zboží zasíláme prostřednictvím německé pošty Deutsche post a DHL (pro větší objednávky). Pokud si zvolíte dopravu s Deutsche post se sledovacím číslem, obdržíte e-mail s podacím číslem zásilky pro její ověření. Průběh doručení zásilky můžete sledovat na internetových stránkách České pošty: Sledování zásilek (Track&Trace).

Doporučujeme dodání sledovat pomocí sledovacího čísla, neboť se občas stává, že doručovatelé „zapomenou“ oznámení o uložení do schránky vhodit.