O společnosti – Impressum

Společnost Headshot® existuje na německém trhu od roku 2004 a specializuje se na výrobu polopermanentních profesionálních barev na vlasy nejrozmanitějších sytých odstínů a tónů. Paleta vlasových barev se skládá z devatenácti pestrých odstínů, které se dají míchat a vytvářet tak nové tóny a barevné kombinace.

Každá lahvička obsahuje 150 ml krémové barvy přímé pigmentace (je připravena k použití, nesmí se mícha s peroxidem). Naše lahvičky na barvy na vlasy jsou navíc vyrobeny z recyklovaného PET, požíváme ekologické etikety.

Produkty Headshot jsou zcela veganské: neobsahují živočišní látky a nejsou testovány na zvířatech. Respektujeme a ceníme si života zvířat.

Pro exotické, intenzivní barvy musí být vlasy odbarveny na blond nebo světle žlutý.

Šetrné a kvalitní barvy na vlasy

Polopermanentní barvy na vlasy od Headshot jsou naprosto neškodné, neobsahují amoniak, peroxid, PPD, ani ethanol, nezpůsobuje podráždění ani alergické reakce. Barvy Headshot jsou vyrobeny podle veganských kritérií s respektem života zvířat.

Pestré pigmenty vysoké kvality

Barevne barvy na vlasy německé značky Headshot jsou dlouhotrvající semipermanentní, vydrží 4 týdny a více v závislosti na četnosti mytí vlasů šampónem.

nejlepsi barevne barvy na vlasy

Příznivé ceny

Každá lahvička Headshot obsahuje 150 ml přímého barvícího krému na vlasy, což je podstatně větší objem než v tubách jiných značek s pestrými barvami na vlasy. Kromě toho cena barev Headshot je velmi dostupná a nižší než ceny jiných tónovacích barev: 4,60 € za 100ml

Jednoduchá aplikace a neomezená kreativita

Barevné barvy na vlasy Headshot nemusí se míchat, jsou připravena k aplikování na odbarvené vlasy. Nebojte se s nimi experimentovat! V našem eshopu je k prodeji široký spektrum odstínů, které můžete libovolně míchat mezi sebou.

Kontaktní údaje

 • Napište nám e-mail
  info@headshotbarvy.cz
  shop@abbruch-records.de
 • Kontaktní adresa
  Abbruch Records GbR
  Storkower Str. 4
  15537 Gosen-Neu Zittau
  NěmeckoDIČ DE 289405135
 • Reklamace
  info@headshotbarvy.cz
  Jak reklamovat zboží?