Barevné barvy na vlasy Headshot vegan

Barevné barvy na vlasy Headshot

Semipermanentní tónovací barvy Headshot duhového spektra jsou vyráběny v Evropě a jsou nyní k dispozici pro zákazníky z České republiky, kteří rádi vyzkouší barevné kreace na svých vlasech. Značka Headshot nabízí veganské barevné barvy na vlasy různých odstínů pestrých barev: červený, růžový, oranžový, žlutý, zelený, tyrkysový, azurový, modrý, fialový a popelavě stříbrný. Barevné odstíny a příznivá cena jsou v nejlepších tradicích undergroundu. Pokud hledáte kvalitní veganské barevné barvy na vlasy s delší odolností, pak vyzkoušejte barvy Headshot.

V našem internetovém obchodě si může každý koupit šetrnou barvičku na vlasy sytých pestrých odstínů bez amoniaku, oxidantu a PPD za bezkonkurenční ceny. Odstíny barev Headshot, u nichž je aktuálně na tomto webu uvedeno „SKLADEM“, znamená, že zboží může být co nejdříve po objednání odesláno na zvolenou dodácí adresu.

veganské barevné barvy na vlasy

Barvy Headshot jsou polopermanentní a pronikají do středních části vlasů, tedy vlasy neničí. Aby dosáhnout intenzivního odstínu jako ve vzorníku, je nutné mít vlasy předem odbarvené. Na světlých vlasech ale pigment Headshot také dobře chytá. Barva se vymývá cca po 10 umytích.
Aby vaše barva vlasů vydržela co nejdéle, doporučujeme:

  1. Používání vlasových produktů (šampony a kondicionéry), které jsou speciálně určené pro barvené vlasy.
  2. Méně časté mytí vlasů.
  3. Použití vlažné až studené vody k mytí vlasů.
  4. Vyhněte se šamponům obsahujícím sulfáty jako např. sodium lauryl sulfát, které jsou zabijáci pigmentů, a silikonům, ztmavující zářivost barvy.
  5. Vyhněte se častému fénování.
  6. Sůl, chlór a slunce zrychlují vyblednutí barvy a do jisté míry také vysušují vlasy.

Barevné barvy na vlasy Headshot pro muže a ženy mají širokou škálu bláznivých odstínů a otevírají neomezené možností pro kreativitu. Můžete si barvy vzájemně míchat a vytvářet své vlastní odstíny i kombinace, a tím vložit do barevní svou fantazii, dovednosti a umění.

Modré barvy na vlasy

Azurově modré barvy na vlasy od Headshot jsou ideální jak k míchání mezi sebou, tak k jednotónovému barvení. Tónovací modré barvy na vlasy Headshot mohou být smíchána dohromady a vytvořit si vlastní barevné přechody k vytvoření techniky ombré, balayage, jednotlivých modrých pramínek nebo duhové vlasy.
Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje nejprve si nechat vlasy chemicky zesvětlit na blond. Odbarvení vlasů by mělo být provedeno nejméně 48 hodin před tím, než podstoupíte další barvení, aby se vlasy trochu zotavily.

Odstíny fialové barvy na vlasy

Řada fialových barev na vlasy Headshot vám určitě poskytne spoustu nápadů, jak stylizovat vlasy. Vytvořte magický fialový dip dye styl (barvení konečků vlasů do pestrých barev) s zářivě fialovým odstínem Psycho Purple nebo přidejte pastelově fialové zvýraznění barvou La La Lila. Tyto pohádkové barvy na rozhraní uklidňující modré a divoké červené lze použít různými způsoby a pohrát si ze škálou fialových tónů: pastelová, tmavá, intenzivní, lila, fuchsiová, bordó…
Neoxidační barevné barvy na vlasy Headshot není nutné namíchat, ani něčím aktivovat. Barva se aplikuje z lahvičky přímo na vlasy a pigmenty se zachytí do odbarveného nebo zesvětleného vlasu. Účinek je dočasný, barvy Headshot jsou smývatelní a vydrží na vlasech asi 8-10 umytí. Pomocí vlasových barev exotických odstínů Headshot vlasy se nezesvětlují, protože neobsahují peroxid vodíku ani jiné oxidační látky. Kromě toho jsou šetrné k vlasům kvůli absenci amoniaku. Nejsou určeny k barvení šedivých vlasů.

Růžové barvy na vlasy vegan

Jednou z nejpopulárnějších barev na vlasy stále zůstává růžová a je top volbou pro ty, kteří si přeji mít na hlavě bláznivý barevný tón. Růžová barva má obrovskou paletu odstínů vhodných pro jakýkoli druh vzhledu. S profesionálními semipermanentními tónovacími barvami Headshot obarvit vlasy na růžovo nebo jakýkoli odstán duhy není problem ani doma.
Pokud jste hledali novou značku pestrých veganských barev na vlasy v Česku, pak si můžete užít celou paletu kvalitních vlasových barev Headshot, které jsou k prodeji na tomto webu.

Zelené barvy na vlasy

Odvážně, rebelově a dokonce šokující – tak Vy budete vypadat, pokud si místo obvyklých barev zvolíte zelené vlasy. Tato šílená barva je jednou z nejzářivějších odstínů veganského pigmentu na vlasy Headshot. Ať už máte rádi osvěžující limetkovou, neonovou, světle nebo temně zelenou, s zelenými barvami Headshot docílíte požadovaného výsledku.

Barevné barvy na vlasy od žluté až k sytě červené

„Vlasy v ohni“, právě tyto slova charakterizují paletu červených, oranžové a žluté barev ve vzorníku polopermanentních veganských barev na vlasy Headshot. To jsou slunné, pozitivní barvy, které dodávají energii. Vybírat si můžete z široké barevné palety.

Stříbrné vlasy

Pokud chcete začít neutrálnějším tónem, stříbrný odstín Grey Skull nabízí tuto příležitost. Vyzkoušejte tuto tónovací barvu samostatně nebo si vytvořte vlastní design efektem dip dye nebo ombré. Jen nezapomeňte, že tmavší vlasy by měli by být odbarveny před aplikováním barevných polopermanentních barev Headshot.

Rádi bychom znali Vaše zkušenosti, názory a nápady na barvení vlasů barvami Headshot vegan, takže nezapomeňte sdílet s námi na Facebooku, Instagramu nebo v komentářích pod produkty.

Bohatá paleta odstínů veganských produktů Headshot umožňuje uskutčnění vašich kreativních nápadů. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jak stylizujete své vlasy duhovými barvami. Ať už mícháte odstíny nebo držete se jednoho tónu, určitě získáte úžasný alternativní vzhled s vědomím, že používáte veganské výrobky bez krutosti, které nebyly testovány na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky.

Vzorník odstínů

Vzorník barev na vlasy Headshot

Vzorník barev na vlasy Headshot

You've just added this product to the cart: