Reklamační řad

Záruka a reklamace

Jako spotřebitel máte ze zákona právo vrátit zakoupené zboží do 14ti dnů (odstup od smlouvy). Pokud zboží kupujete jako firma nebo živnostník (tzn. na daňovém dokladu je vaše IČ), právo na odstoupení vám nevzniká.

Lhůta pro vrácení zboží začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem.

U určitého typu zboží, např. kosmetika, z hygienických důvodů dle §1837 občanského zákoníku (dochází k nemožnosti použití zboží jinou osobou s ohledem na obecné zásady hygieny a ochrany zdraví) není možné od smlouvy odstoupit a vrátit ho. Kosmetický výrobek barvy na vlasy Headshot je zabalen do utěsněného obalu, který plní hygienickou funkci a zboží chrání. Pokud lahvičku s barvou Headshot otevřete, již nebude možné ji vrátit. Neotevřené barvy Headshot však lze snadno vrátit.

Podmínky výměny zboží a vrácení peněz

Zboží by mělo být neotevřené, nepoužité, čisté, aby bylo schopné dalšího prodeje.

Pokud budete žádat o vrácení peněz za objednané zboží, bude Vám proplacena cena zakoupeného zboží včetně poštovného (pouze ve výši nejnižšího nabízeného poštovného), tzn. za zásilku, kterou posíláme na Vaši adresu. Nevztahuje se na poštovné zasílané od zákazníka k nám.

V žádném případě neposílejte zboží zpět na dobírku, takové zásilky nebudou přijaty!

Pravidla reklamace vadného zboží

V případě, že dodané zboží má vadu, může zákazník požadovat výměnu zboží nebo vadné součásti. K těmto případům patří:

  • Zboží není v odpovídajícím množství nebo barvě.
  • Situace, kdy Vám dodáme jiné zboží, než jaké bylo objednáno.
  • Zboží nemá vlastnosti, které jste mohli očekávat s ohledem na povahu zboží a na základě jeho popisu a reklamy.

Když bylo zboží dodáno nekompletní nebo neodpovídá objednanému typu, informujte nás nejprve e-mailem na info@headshotbarvy.cz s popisem vady a fotografií doručeného zboží.

Za vadu zboží nelze považovat rozdílnost odstínů barev ve skutečnosti a na elektronických zobrazovacích zařízeních. Pokud zboží neodpovídá Vaší představě, máte v případě, že jste spotřebitelem, právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.

Reklamace zásilky poškozené při přepravě

Zkontrolujte si prosím zásilku pečlivě při přebírání od dopravce. Zásilku, která jeví známky poškození nebo otevření, nepřebírejte. Sepište s poštovním pracovníkem zápis o škodě, přidáte vyplněný reklamační protokol a balík je vrácen zpět. Kontaktujte nás co nejdříve na e-mail info@headshotbarvy.cz

Adresa pro vrácení zboží

Předání zboží k reklamaci (zboží by mělo být v původním obalu, nepoškozené, nepoužité, čisté, aby bylo schopné dalšího prodeje) je možné poštou na níže uvedené adrese.

Abbruch Records GbR

Storkower Str. 4

15537 Gosen-Neu Zittau

Německo

Do balíku přiložte doplněný průvodní dopis, který naleznete zde.

Náklady spojené se zasláním vráceného výrobku zpět do společnosti Abbruch Records hradí vždy zákazník (kupující).

Vrácení peněz

Peníze za vrácené zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet do 14 dnů od vrácení zakoupeného zboží, ne však dříve než dojde k doručení reklamovaného zboží zpět na naši adresu. Po obdržení balíku Vás budeme informovat o stavu vrácení zboží a o odeslání peněz na Váš účet.