Způsoby platby

Pro Váše maximální pohodlí internetový obchod pestrých barev na vlasy Headshot nabízí několik variant, jak uhradit nákup. Možnosti platby pro Vaši objednávku budou zobrazeny po dokončení objednávky.

  • Platební karta: VISA, Mastercard
  • Platba prostřednictvím PayPal
  • Platba převodem předem

Bezpečná platba

Všechny způsoby platby jsou bezpečné. Vaše osobní informace budou použity výhradně pro účely platby a nebudou předány žádné třetí straně.

Platební karta

Objednávky je možné uhradit platebními kartami VISA nebo Mastercard online. Službu zajišťujeme pomocí zabezpečené platební brány Stripe. Pro platbu kartou v pravé části stránky Pokladna prosím vyplňte číslo Vaší karty, datum platnosti a CVC kód (3 čísla na zadní straně karty).

Platba prostřednictvím PayPal

Pokud máte registrovány účet na PayPal, můžete si zvolit i tento způsob platby. Po zvolení této možnosti a odeslání objednávky budete přesměrováni na portál https://www.paypal.com/, kde už budete mít předvyplněný formulář na platbu. Po úspěšném přijetí platby na náš účet Vám zboží přednostně zabalíme a odešleme.

Platba převodem předem

V případě, že chcete objednávku zaplatit bankovním převodem, všechny potřebné informace pro provedení platby se zobrazí ihned po dokončení objednávky. Tyto informace Vám také zašleme v potvrzujícím e-mailu. Upozorňujeme, že bankovní převod může trvat až týden a objednávka bude odeslána až ve chvíli, kdy budou peníze připsány na náš účet.

Pozor na poplatky při převodu peněz!

Vezměte si prosím na vědomí, že pokud jste zvolili platbu bankovním převodem, mohou být účtovány poplatky podle tarifů vaší banky. Vzhledem k tomu, že naše společnost a banka se nacházejí v Německu, jedná se o převodu peněz do zahraničí.

Poplatky stanovené bankou za zprostředkování převodu peněz do zahraničí mohou dosahovat pár stovek korun (obvykle poplatek činí 200 Kč), což my nemůžeme ovlivnit. Při platbě jinými způsoby (PayPal a platební kartou) neplatíte žádný poplatek.