Návod k použití Headshot

headojfsöpdofjpsdofj

  1. Předem odbarvte vlasy. Čím více jsou vlasy odbarvené, tím intenzivnější je výsledný odstín.
  2. Barvy na vlasy Headshot můžete aplikovat jak na mokré, tak na suché vlasy. Nejlépe se však nanáší na mokré vlasy. Nepřidávejte do barvící směsi Headshot peroxid ani jiné přísady. Barva v tubě Headshot je připravena k použití, stačí ji před aplikaci promíchat štětcem v misce.
  3. Nanášejte barvu na vlasy štětcem na barvení. Včesávejte barvu tak dlouho, pokud nezačne pěnit.
  4. Doba působení je 30 – 60 minut bez zahřívání, v případě pomocí zdrojů tepla se doba zkracuje na 15 – 25 minut. Délší doba působení barvy Headshot nepoškozuje vlasy.
  5. Vlasy pak dobře opláchujte teplou vodou bez šamponu.

Jak obarvit vlasy barvou Headshot a dosáhnout zařívého odstínu

Obrázkový návod

infografika headshot barvy na vlasy návod k použití

Nemíchejte barvu na vlasy Headshot® s peroxidem vodíku (H2O2).

Vlasy umyjte šamponem s mírně kyselým pH, který upraví pH vlasů a umožňují dosažení nejlepších výsledků barvení. Nepoužívejte vlasový kondicionér, masku nebo jiné látky, které vytvářejí na vlasech film, a zabranuje průniku barvy dovnitř. Ve výsledku se zhoršuje intenzivnost konečné barvy.

Na ochranu Vaši pokožky a oblečení ošetřte kontury obličeje, uší a na krku mastným krémem a položte si na ramena ručník. Používejte rukavice. Barvy na vlasy HEADSHOT zbarvuje pokožku. Případné zabarvení pokožky časem zmizí samo. K jeho rychlejšímu odstranění můžete použít mýdlo s vodou.

inspirace na barvení vlasů

Barvy na vlasy Headshot® můžete použít jak na mokré, tak na suché vlasy. Nejlépe se však nanáší na mokré vlasy.

Požadované množství barvy rozmíchejte v plastové misce. Nanášejte barvu Headshot® na mokré vlasy štětcem na barvení 0,5 cm od kořínků po celé délce vlasů. Začněte od krku směrem k čelu. Včesávejte barvu tak dlouho, pokud nezačne pěnit.

Doba působení. Barva na vlasy Headshot® začíná účinkovat při pokojové teplotě za 15 minut. U odolných nebo tmavých vlasů je doba účinku delší, proto se doporučuje nasadit igelitovou čepici a nechat působit 30 minut. Vlasy pak důkladně opláchněte teplou vodou, dokud se barva nevymyje.

Peroxid by v žádnem případě neměl být použit.

Odolnost barvy Headshot® závisí na frekvenci používání šamponu a pórovitosti vlasů. Čím pórovitější vlasy, tím jasnější a déle trvající barva bude. Barvy na vlasy HEADSHOT jsou semipermanentní.

Pro exotické, intenzivní barvy musí být vlasy odbarveny na blond nebo světle žlutý.

Upozornění: Tento výrobek může způsobit zabarvení ložního prádla, ručníku, oděvu a jiných látek.

Nedoporučuje se použít na šedivé vlasy, pokud pokrývají více než 10% hlavy.

Složení

Na každé lahvičce je uvedeno složení a datum spotřeby. Barvy Headshot neobsahují amoniak, peroxid, PPD, ethanol, parabeny ani jiné škodlivé látky.