Fialová barva

Fialová barva na vlasy Headshot

Fialová barva na vlasy má různé odstíny a paleta profesionálních semipermanentních barev Headshot nabízí čtyři fialové odstíny s intenzivními pigmenty:

 • Světlá pastelově fialová barva na vlasy Headshot La La Lila
 • Červenofialový odstín Headshot Bizarre Burgundy
 • Chladný modrofialový tón Headshot I’m magic
 • Zářivá fialová barva na vlasy Headshot Psycho Purple

Kvalitní tmavě a světle fialová barva od Headshot zaručuje sytý a trvanlivý odstín. Každý ze čtyř fialových tónu může se míchat mezi sebou a měnit odstín podle doby působení barvy a samotné intenzity nabarvení. Pro nejlepší výsledky vlasy by měly být předem odbarvené na blond bez žlutého nádechu.

Headshot je profesionální postupně smývatelná barva, výdrží až 15 umytí. Barvy neobsahují peroxid, amoniak ani para-fenylendiamin (PPD). Jsou vyrobeny podle veganských kritérií s respektem života zvířat.

Kvalitní tmavě a světle fialová barva Headshot a její vlastnosti

 • Krémová semipermanentní neoxidační barva bez amoniaku
 • Velmi snadné použití (bez potřeby přípravy)
 • Aplikace je jednoduchá a lze ji provést doma. Není nutná návštěva kadeřníka!
 • Aplikace barvy je bez použití peroxidu, nanáší se na odbarvené vlasy
 • Neškodné barvení vlasů (nepřítomnost amoniaku a jiných škodlivých látek)
 • Zaručená stabilita odstínu
 • Doba působení: od 15 minut při pokojové teplotě
 • Odolnost až 4 týdny
 • Možnost mixu barev Headshot zajišťuje Vám neomezenou kreativitu
 • Lahvička každého odstínu fialové barvy na vlasy Headshot je uzavíratelná, tedy dá se použít na více barvení
 • Příznivá cena a větší objem balení (150 ml) než u konkurenčních značek.

Fialová barva Headshot prodej různých odstínů

Konečně prodej kvalitní fialové barvy je nabízen v České republice. K dispozici jsou odstíny pro každý vkus: od jemně fialové k plnějším tónům švestkově fialové až po zářivě fialový kyberpunk.

 1. Kvalitní pulzující fialová barva na vlasy s zářivým nádechem najdete v našem eshopu pod názvem Psycho Purple (psychicky purpurová).
 2. Další magická fialová barva na vlasy palety Headshot má chlednější tón s modřejším nádechem nazývá se I’m magic (jsem kouzelník).
 3. Svůdný červenofialový (bordó-fialový) odstín můžete dosáhnout s tónem Bizarre Burgundy (bizarní bordó)
 4. Krasná světlá pastelově fialová barva na vlasy ve vzorníku je pod názvem La La Lila

Jak můžete vidět, v prodeji je široká nabídka různých odstínů fialové. Vlasové barvy Headshot můžete libovolně míchat mezi sebou k dosažení unikátního odstínu.

Fialové účesy mají skutečně nepřeberné množství podob. Nechte se inspirovat v galerií kadeřnického webu Vlasy a Účesy, kde je nasbíráno 200 nápadů pro fialové účesy od nejlepších světových kadeřníků.

Jak obarvit vlasy na fialovo?

První fáze barvení vlasů na fialovo je odbarvení vlasů na ušlechtilou, studenou blond bez žlutavých tónů. Pak na zesvětlené vlasy se nanáší zvolený odstín fialové barvy Headshot. Vzhledem k tomu, že barvy Headshot mají krémovou konzistenci, to zaručuje stejnoměrné rozetření a probarvení vlasů. Aplikovat barvy můžete jak na suché, tak na vlhké vlasy.

Požadované množství barvy rozmíchejte v plastové misce. Používejte rukavice. Nanášejte fialovou barvu Headshot štětcem a poté vlasy rozčesávejte hřebenem tak dlouho, pokud nezačne pěnit. Můžete si vytvořit pestré barevné kombinace aplikací dalších odstínů Headshot. Nechte působit minimálně 30 minut. Pro lepší působení barvy můžete zahřát vlasy použitím fénu nebo přikrytím igelitovou čepici. Vlasy důkladně opláchněte teplou vodou, dokud se barva nevymyje. Nepoužívejte šampón. Vysušte si vlasy a užijte si fialový odstín vlasů.

Jak obarvit tmavé vlasy na fialovo?

Chtěli byste obarvit vlasy na fialovo a přírodní barva vlasů je tmavá, proto hledáte tu nejlepší fialovou na tmavě vlasy? Barvení vlasů na fialovo bez předběžného zesvětlení je opravdu možné. Ovšem s určitými výhradami. Musí se shodovat dvě podmínky: stávající tón vlasů a odstín, který chcete získat. Vlasy by neměly být příliš tmavé. Nejlépe chytnou semipermanentní fialové barvy Headshot na odbarvené nebo zesvětlené vlasy. Na hnědé vlasy fialová barva nechytne, ale fialový lesk bude vidět na světle.

Komu sluší fialové vlasy?

Fialová barva vlasů je méně běžná než červená nebo dokonce modrá. Považuje se za studenou barvu, barvu apokalypsy a kouře z ohně nad povrchem švýcarského jezera, záři magické křišťálové koule, která nám vypráví tajemství mistrů, barvu výboje blesku a záběru ze starého horroru s Vincentem Pricem v hlavní roli. Ale nebojte se fialového odstínu na vlasech. Fialová pomůže zkonstruovat vlastní jedinečný image barvení celé délky vlasů na fialovo nebo kombinováním odstínů. Objevte široké pole pro experimentování s profesionálními postupně smývatelnými barvy různých odstínů: světle a tmavě fialová La La Lila, Bizarre Burgundy, I’m magic, Psycho Purple.

Pojďme se teď zjistit, komu sluší fialové vlasy. Podle povahy jsou to odvážní, nevšední a sebevědomí lidé, a jejích světle a tmavě fialové, šeříkové, růžovofialové, červenofialové a pastelově fialové vlasy budí obdiv. Při výběru těchto odstínů fialové barvy je třeba brát v úvahu vlastní preferovaný styl a svůj barvový typ pleti a očí.

 • Fialový odstín vlasů sluší lidem se stejným „studeným“ barvovém typem: blondýnům s platinovým tónem vlasů, brunetům s modravým nádechem, světlovlasavým lidem s přirozeným šedivým zářením vlasů.
 • Teplý odstín pramenů sluší především ženám s účesem ombré, odbarvení konečků na fialovo.
 • Lidem se zlatou kůži sluší částečné fialové barvení
 • Tmavě fialová barva vlasů hezky sedí na přírodních černých a tmavých kaštanových vlasech a dokonale ladí s barvou pleti a očí.
 • Blondýnům se nedoporučuje experimentovat s zářivě fialovými tóny.
 • Klasická barva vlasů s červenofialovým nebo růžovofialovým odstínem na některých pramenech je další dobrá volba pro barvení.
 • Fialová s modřejším nádechem je chladný tón, který sluší hnědookým lidem s aristokratickou světlou pleti.

Smícháním úrovní a tónů fialové barvy můžete si vytvořit hezkou a exkluzivní kombinaci. Koneckonců cena barev na vlasů Headshot umožní každému pohrát si s odstíny.

Kde koupit fialovou barvu na vlasy?

Přestal vás bavit odstín vaších vlasů a toužíte po fialových vlasech? Vlasové profesionální postupně smývatelné barvy Headshot Vám pomohou splnit tuto touhu. Aplikace barvy je jednoduchá, to zvládne každý i doma. Náš internetový shop nabizí širokou nabídku fialových odstínů za příjemné ceny. Kvalitní fialová barva prodej různých odstínů od jemně fialové k plnějším tónům chladně modrofialové až po zářivě fialový kyberpunk. Koupit fialovou barvu na vlasy výhodně můžete z pohodlí domova, dodání do každého města a obce v České republice.

Článek byl aktualizován: 18.02.2022

You've just added this product to the cart: