Růžová barva na vlasy

Obsah

 1. Růžová barva na vlasy Headshot
 2. Komu sluší růžové vlasy
 3. Variace odstínů růžové barvy Headshot
 4. Jak obarvit vlasy na růžovo
 5. Chytne růžová barva na tmavé vlasy?
 6. Kde koupit kvalitní růžovou barvu na vlasy?

Růžová barva na vlasy Headshot

Vysoce intenzivní vegan barvy na vlasy barevných odstínů Headshot, které fungují bez oxidačních látek a bez amoniaku, nabízí čtyři tóny růžové barvy na vlasy: Pink Elephant (růžový slon), Panic Pink (růžová panika), Blood Berry (krvavá bobule), Pink’s not Dead (Růžový není mrtvý) a speciální edice „Headshot rEvolution“ dlouhotrvajících barev Riot Red (vzbouřený červený).

Syté a pestré barvy Headshot jsou profesionálním vlasovým barvivem přímého působení s příjemnou vůní a naprostou bezpečností pro vlasy. Barvy německé značky Headshot jsou dlouhotrvající semipermanentní, vydrží 4 týdny a více v závislosti na četnosti mytí vlasů šampónem. Kvalitní růžová barva Heashot má i další výhody:

 • neobsahuje amoniak ani peroxid.
 • je připravena k použití a nemusíte k ní nic přidávat
 • aplikace je jednoduchá a zvládnete to hravě i doma. Není nutná návštěva kadeřníka!
 • odolnost až čtyři týdny, časem se sytý růžový odstín vymývá a zůstává hezký pastelově růžový tón
 • barvy Headshot se dobře mezi sebou míchají a vytváří nové odstíny
 • barvy na vlasy Headshot jsou certifikované jako Vegan a vyrobeny bez týrání zvířat
 • lahvička každého odstínu růžové barvy na vlasy Headshot je uzavíratelná, tedy dá se použít na více barvení
 • příznivá cena a větší objem balení (150 ml) než u konkurenčních značek.
 • vyrobeno v EU, již více než 15 let na trhu Německa

Komu sluší růžové vlasy

Růžová barva vlasů je již dávno vstoupila do života společnosti. Neuvěřitelně módním se stala ve vzdálených 70. letech minulého století při prudkem vývoji punk rocku. Později růžové vlasy byly podpořeny zástupci dalších mládežnických subkultur. Nyní růžová barva na vlasy pomáhá změnit vzhled každé osobě, která chce vypadat zvláštně.

růžové barvy na vlasy
Natáčení filmu Barbie americké režisérky Grety Gerwigové vedlo k celosvětovému nedostatku růžové barvy. Při tvorbě utopického světa Barbielandu bylo použito tolik růžové barvy, až došlo k jejímu celosvětovému nedostatku.

Žhavé růžové šílenství pro ty, kteří nedokážou žít bez pozornosti. Růžové vlasy vypadají odvážně a sexy, a hlavně hodí se k mnoha účesům. Různé typy účesů růžových vlasů najdete v inspirujícím článku

Sytě růžová barva vlasů sluší lidem se studeným, světlým typem pleti a modrýma nebo šedýma očima. Pokud jde o samotný proces, barva může být aplikována na celou délku nebo určitými tahy, míchajíce několik odstínů růžové barvy, modré a fialové. Neexistují žádná přísná kritéria pro délku – vlasy mohou být do pasu, v elegantním bobu nebo odvážném číru. Saturačně růžový odstín vlasů bude vypadat efektně.

Majitelky dlouhých vlasů mohou změnit svůj účes pomocí speciální barvící techniky jako je růžové ombré – barevná směs v tmavší nuance u kořenů a pastelově růžový nebo světle růžový odstín na špičkách. V tomto případě barvení není nutno provádět často, protože přirozená barva kořenů zdůrazňuje odstín špiček.

Variace odstínů růžové barvy Headshot

Růžová barva je různorodá a zařazuje mnoho odstínů. K dosažení každého jednotlivého růžového tónů pomůže pouze speciální technika nanášení pigmentu na vlasy a kvalitní barva. Profesionální postupně smývatelná růžová barva Headshot je unikátní šance radikálně změnit svůj vzhled! Pestré a syté odstíny barev Headshot překvapí každého kolem Vás. Vyjádřete individualitu s Headshot, nebuďte standardní!

Každá z nabízených růžových barev na vlasy od Headshot, které si můžete koupit v našem eshopu, zaručuje delší barevnou stálost (asi čtyři týdny):

 • Sytě tmavší růžová barva na vlasy Pink Elephant
 • Světle růžová barva na vlasy Panic Pink
 • Malinová barva Blood Berry
 • Pastelově růžová Pink’s not dead

Sytých odstínů růžové dosáhnete aplikací barvy na předem odbarvené na blond vlasy. Konečný výsledek závisí na původní barvě, struktuře a typu vlasů, a proto se může mírně lišit od odstínu na štítku. Chcete-li dosáhnout barvy jako ve vzorníku, musíte nejprve vlasy zesvětlit.

Poznámka: šampony, koupání v bazénu, ve slané vodě nebo v moři mohou vést k rychlému vyblednutí barev.

Produkty firmy Headshot jsou polopermanentní, vyrobeny podle veganských kritérií a bez škodlivých látek jako amoniak, PPD, peroxid atd. Prodej růžová barva na vlasy neobsahuje škodlivé chemikálie, takže sama o sobě je neškodná pro vlasy.

Jak obarvit vlasy na růžovo

Při aplikaci mějte na paměti, že barva Headshot může dočasně obarvit rukou, obleční a kůži, proto používejte jednorázové rukavice a chraňte si kůži, oblečení a okolí, kde se barvíte.

Tmavě a světle růžová barva na vlasy Headshot v lahvičce o 150 ml je ihned připravena k použití, není potřeba žádného dalšího míchání pytlíčků a lahviček mezi sebou. V žádném případě nemixujte ji s peroxidem, zesvětlovačem nebo jinou barvou na vlasy.

 1. První fáze barvení na růžovo je odbarvení vlasů na blond bez žlutavých tónů. Čím světlejší tón, tím je pak pravděpodobněji dosáhnout sytého růžového odstínu. Po týdnu můžete aplikovat požadovanou polopermanentní barvu Headshot.
 2. Umyjte si vlasy běžným šamponem. Nepoužívejte kondicionér, masku nebo jiné látky, které vytvářejí na vlasech film, a zabraňují průniku barevného pigmentu dovnitř.
 3. Vlasy osušte ručníkem, nasaďte si rukavice a štětcem naneste na vlhké vlasy růžovou barvu Headshot.
 4. Pročešte si vlasy hřebenem s řídkými zuby. Můžete si vytvořit neobvyklé barevné kombinace aplikací dalších odstínů Headshot. Nechte působit nejméně 30 minut.
 5. Vlasy důkladně opláchněte teplou vodou, dokud se barva nevymyje. Nepoužívejte šampón. Vysušte si vlasy a užijte si růžový odstín vlasů.

Chytne růžová barva na tmavé vlasy?

Na tmavé vlasy např. hnědé růžová barva moc nechytne, nebo vůbec, pokud aplikujete světlo růžový odstín. Bez ohledu na to, jak úžasné je barvivo, přesný zásah do růžového odstínu zajistí předchozí odbarvení vlasů. Tmavě růžová barva na vlasy jako Pink Elephant nebo Blood Berry chytne světlo hněde vlasy tak, že na slunci bude zářit. Pokud chcete mít vysloveně růžové vlasy, měli byste si nechat v kadeřnictví nejdřív odbarvit vlasy.

Kde koupit kvalitní růžovou barvu na vlasy?

V našem internetovém obchodě si můžete koupit kvalitní růžovou barvu na vlasy různých odstínů za příznivou cenu. V nabídce polopermanentní vegan barvy Headshot jsou tmavě a světle růžové odstíny, malinový a pastelově růžová barva na vlasy, jejichž stupeň intenzity si můžete regulovat. Vzhledem k tomu, že se barva časem vymývá, sytý růžový odstín po několika týdnech přemění na pastelový.

Prodej růžová barva na vlasy vegan od německého výrobce Headshot v České republice a na Slovensku. Nabízíme výběr z mnoha barevných odstínů: zelený, fialový, růžový, červený, žlutý – každý zákazník si najde odstín, který uspokojí jeho estetickou chuť. A další příjemná věc: prodáváme veganské neoxidační barvy na vlasy Headshot za atraktivní a dostupné ceny.

Článek byl aktualizován: 02.09.2023

You've just added this product to the cart: