Zelená barva na vlasy

Obsah

 1. Odstíny zelené barvy na vlasy prodej
 2. Jak obarvit vlasy na zeleno?
 3. Zelená barva na vlasy Headshot
 4. Komu sluší zelená barva na vlasy?
 5. Výběr zeleného odstínu podle původní barvy vlasů

Odstíny zelené barvy na vlasy prodej

Zelená barva je mnohotvárná a zařazuje bohaté spektrum. K dosažení každého jednotlivého odstínu zelené pomůže speciální technika nanášení pigmentu na vlasy a kvalitní barva. Profesionální postupně smývatelná zelená barva na vlasy Headshot je unikátní šance radikálně změnit svůj vzhled! Pestré a syté odstíny barev Headshot překvapí každého kolem Vás. Vyjádřete individualitu s Headshot, nebuďte standardní!
Každá z nabízených zelených barev na vlasy od Headshot, které je k prodeji v tomto eshopu, zaručuje delší barevnou stálost (cca čtyři týdny):

 • Neonově zelená barva Danger! Danger
 • Tmavě zelená barva na vlasy Toxic Absinth
 • Světle zelená (barva nezralého jablka) Grr Grr Green
 • Zelenomodrá (tyrkysová) Turquoise Terror

Paleta odstínů umožňuje zvolit optimální barvu, která odpovídá vašemu vzhledu. Sytých odstínů zelené dosáhnete aplikací barvy na předem odbarvené na blond vlasy. Konečný výsledek závisí na původní barvě, struktuře a typu vlasů, a proto se může mírně lišit od odstínu na štítku. Chcete-li dosáhnout barvy jako ve vzorníku, musíte nejprve vlasy zesvětlit.

S profesionálním zeleným barvivem Headshot můžete dosáhnout dobrého výsledku jak při barvení v  kadeřnickém salonu, tak doma. Složení obsahuje vysoce čistý zelený pigment, který zajišťuje intenzitu odstínu. Speciální přísady dodávají vlasům měkkost, lesk a zvlhčení po obarvení.

Poznámka: šampony, koupání v bazénu, ve slané vodě nebo v moři mohou vést k rychlému vyblednutí barev.

Každá zelená barva na vlasy v našem internetovém obchodě je prezentována na obrázku s popisem a cenou. Pro větší pohodlí použijte navigaci.

E-shop polopermanentních kvalitních duhových barev na vlasy headshotbarvy.cz je oficiální zástupce německé značky Headshot. Nakupujte profesionální pestré barviva pro bezpečné barvení vlasů na našem webu z Prahy, Brna, Plzně a dalších měst a obcí ČR. Zelená barva na vlasy koupit a jiné odstíny v 99% máme skladem ihned k odeslání.

Jak obarvit vlasy na zeleno?

zelená barva na vlasyZelené vlasy jsou skvělým způsobem, jak zapůsobit na ostatní tím, že je doslova ohromíte barvou jara a čerstvě vyrostlé trávy. Symbolizuje původní, nedotčenou přírodu, ze které se lidstvo bohužel v poslední době vzdaluje dál a dál, ale která si pamatuje a odpouští lidem za vše, co udělali, a je připravena je znovu sevřít v objetí. V minulosti, kdy trh s barvami na vlasy nenabízel k prodeji žádné exotické odstíny, kreativní lidé, kteří rádi experimentují s vlastním obrazem, používali k obarvení vlasů Novikovův roztok, jakož i briliantovou zeleň z lékárny, což mimo jiné poškozovalo vlasy. Současné zelené barvy na vlasy od Headshot jsou naprosto neškodné, neobsahují amoniak, peroxid, PPD, ethanol ani parabeny, nezpůsobuje podráždění ani alergické reakce. Vlasové barvy Headshot jsou vyrobeny podle veganských kritérií s respektem života zvířat.

Profesionální semipermanentní zelná barva na vlasy Headshot umožní rychle vytvořit neopakovatelný vzhled a přesně padnout do tónu. Konečně prodej kvalitní zelené barvy je nabízen v Česku. K dispozici jsou odstíny pro každý vkus: od zářivě limetkové (neonově zelené) k barvě zeleného jablka až po tmavě a tyrkysové zelené.

Zelená barva na vlasy Headshot

Headshot je značka německého výrobce, pod kterou jsou nabízeny cenově výhodné kvalitní barvy na vlasy pestrých odstínů. Po vyhodnocení spektru barevných odstínů určitě najdete pět tónů zelené, které se liší saturací a příměsí dalších odstínů. Ti, kterým se již podařilo vyzkoušet výrobky této obchodní značky, poukázají na perfektní odolnost a výsledek. Po zbarvení vlasů barva udržuje intenzitu po dlouhou dobu (4 týdny a déle v závislosti na četnosti mytí vlasů šampónem). Časem se sytý zelený odstín vymývá a zůstává příjemný pastelový tón.

Další výhody veganských vlasových barev Headshot:

 • Krémová semipermanentní neoxidační barva bez amoniaku
 • Barvy na vlasy Headshot jsou certifikované jako Vegan a vyrobeny bez týrání zvířat
 • Velmi snadné použití (bez potřeby přípravy), avšak se nanáší na odbarvené vlasy
 • Aplikace je jednoduchá a lze ji provést doma.
 • Neškodné barvení vlasů (nepřítomnost amoniaku a jiných škodlivých látek)
 • Zaručená stabilita odstínu
 • Doba působení: od 20 minut při pokojové teplotě
 • Barvy Headshot se dobře mezi sebou míchají a vytváří nové odstíny
 • Odolnost až jeden měsíc a více
 • Lahvička každého odstínu fialové barvy na vlasy Headshot je uzavíratelná, tedy dá se použít na více barvení
 • Příznivá cena a větší objem balení (150 ml) než u konkurenčních značek.

Komu sluší zelená barva na vlasy?

Zelené prameny jsou univerzální a sluší téměř každému, přitom tuto barvu volí nejen dívky, ale i mladí kluci. Hlavním pravidlem úspěšného stylu je výběr správného tónu. Profesionální návrháři doporučují dodržovat následující pravidlo: lidem se světlou barvou pleti a očí sluší syté světle zelené odstíny a naopak. Zelená vypadá dobře na vlasech všech délek.

Výběr zeleného odstínu podle původní barvy vlasů

Určitý tón zelené barvy může vypadat různě na různých lidech. Vše záleží na individuálních vnějších charakteristikách člověka. Chcete-li vypadat skvěle a stylově, seznamte s následujícími doporučení:

 1. Teplé tóny zelené barvy (odstíny Danger! Danger, Grr Grr Green) jsou v souladu s teplou barvou vlasů; ideální je kombinace se žlutým odstínem (Yippi Ya Yellow).
 2. Pokud jste majitelkou/majitelem světlých vlasů, věnujte pozornost jemným pastelovým odstínům (k získání pastelového tónu smíchejte vybranou zelenou barvu Headshot s běžným kondicionérem).
 3. Letní světlo zelená (Grr Grr Green), neonově zelená (Danger! Danger) a atraktivní smaragdové tóny (Toxic Absinth, Turquoise Terror) jsou ideální pro osoby se zlatými vlasy.
 4. Kluci a dívky, jejichž vlasy jsou přirozeně tmavé, si mohou vybrat syté a tmavší odstíny (Grr Grr Green, Turquoise Terror, Toxic Absinth). Pamatujte, že před nanesením exotických barev, vlasy by měly být zesvětlení.

Všechny odstíny zelené barvy na vlasy prodej neobsahuje škodlivé chemikálie, takže sama o sobě barva Headshot je neškodná pro vlasy.

You've just added this product to the cart: