Pastelové barvy na vlasy

Pastelové barvy na vlasy

Stříbrný, levandulový, jahodový blond, baby blue, mátový, broskvový nebo kombinace všech lahodných pastelových odstínů barev na vlasy – volba je na Vás!

Pastelové odstíny vlasů fascinují svým tajemstvím, báječností a něhou. Světlé barevné tóny nedráždí, neprovokují, ale krásně zvýrazňují barvu očí

Pastelové barvy velmi dobře chytnou přirozené blond, předem zesvětlené či odbarvené vlasy.

Profesionální veganské polopermanentní barevné barvy na vlasy Headshot nabízí nejen syté, ale také pastelové barvy na vlasy:

 • Měkký šedý až stříbrný odstín Grey Skull
 • Levandulový odstín La La Lila, pastelově fialová barva
 • Pastelově růžová barva na vlasy Pink’s not dead
 • Pastelově modrý odstín Banzai Blue

Jak namíchat pastelové barvy na vlasy?

Vyhledáte další jemné až pohádkové pastelové barvy na vlasy? Zkuste namíchat svůj individuální odstín sami. S neoxidačními barevnými tónovacími barvami Headshot je to jednoduché. Obrovské množství nejrozmanitějších kombinací umožňuje ukázat vlastní fantazii a originalitu.

pastelové barvy na vlasy

Každá z nabízených pestrých barev na vlasy Headshot může být smíchána s běžným kondicionérem (např. v poměru 1:2 či 1:1) za účelem získání světlejšího odstínu zvolené barvy. Čím více množství kondicionéru namícháte, tím pastelovější a jemnější tón se vytvoří.

Tato tabulka pomůže namíchat populární pastelové barvy na vlasy:

Koralová barva (pastelově červena): Headshot Red Alert + kondicionér 1:1

Baby pink barva na vlasy: Headshot Pink‘s not dead + kondicionér 2:1

Broskvová barva na vlasy: Headshot Captain Carrot + kondicionér 1:2

Mátová barva: Banzai Blue + kondicionér 1:1

Pastelová tyrkysová: Turquoise Terror + kondicionér 1:2

Světle malinová: Bizarre Burgundy + kondicionér 1:2

Světle fialová barva na vlasy: La La Lila + kondicionér 1:1

Baby blue odstín: Desaster Blue + kondicionér 1:2

Pastelově modrá barva: Bluecifer + kondicionér 1:2

Stříbrná blond: Grey Skull + kondicionér 1:1

Pastelově zelená: Grr Grr Green + kondicionér 1:2

Jak obarvit vlasy na pastelové odstíny?

Aby byl pastelový odstín dokonalý, měl by být zesvětlený základ velmi maximálně rovnoměrně odbarven a pečlivě připraven k tónování. Když je dosaženo perfektně zesvětleného základu pro poždované pastelové barvy, zbývá pouze obarvení vlasů. Neměli byste s tím otálet: po odbarvení jsou vlasy „prázdné“, proto by měli být naplněny pigmentem, nejlépe ve stejný den, jinak vlasy budou velmi slabé a křehké. Barvy na vlasy Headshot exotických odstínů jsou polopermanentní, tj. nesmí být míchány s peroxidem. Navíc neobsahují ani para-fenylendiamin, ani amoniak a nepoškozují vlasy. Barvicí pigmenty Headshot jsou připraveny k nanášení na zesvětlené vlasy. V duhovém sortimentu produktů Headshot jsou čtyři pastelové tóny (šedostříbrná barva na vlasy, levandulový, pastelově růžový a modrý), o nichž je napsáno výše, jiné barevné odstíny můžete udělat méně intenzivní a namíchat pastelové barvy přidáváním do barvy běžného kondicionéru na vlasy.

Návod na barvení vlasů na pastelové odstíny barvou Headshot

Příprava před barvením

 • Umyjte si vlasy těsně před aplikací polopermanentní barvy Headshot šamponem a vysušte jemně ručníkem. Nepoužívejte žádné vlasové prostředky jako kondicionér, masku, balzam, olej apod.
 • Na čelo, uší a krk naneste krém, který ochrání kůži poblíž kořínků před barevnými skvrnami. Nezapomeňte na ochranné rukavice

Příprava barvy

 • Barva Headshot je připravena k použití, avšak můžete ji smíchat s vlasovým kondicionérem k dosažení pastelového tónu zvolené barvy.
 • Požadované množství barvy rozmíchejte v plastové misce.

Aplikace barevných barev Headshot

 • Barvy Headshot mohou být aplikovány jak na mokré, tak na suché vlasy. Nejlépe se však nanáší na mokré vlasy.
 • Nanášejte barvu štětcem podle zvolené techniky: na celé vlasy, částečně nebo místně. Pro lepší působení pigmentu můžete přikrýt vlasy igelitovou čepici. Nechte působit minimálně 30 minut nebo dokud Vám barva neuschne na vlasech. Čím déle polopermanentní barvu Headshot na vlasech necháte, tím intenzivnější bude výsledek

Oplachování

 • Vlasy důkladně opláchněte teplou vodou bez použití šamponu, dokud nebude voda tekoucí z vlasů čirá. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme nepoužívat šampon ani kondicionér alespoň dalších 48 hod.

Repigmentace pastelových odstínů

Barvící pigment proniká do struktury vlasů a vytváří barevné sloučeniny.

Odbarvený vlas má uvnitř mnoho prázdna a šupiny odbarveného vlasu jsou moc otevřené. Když nanášíme pastelovou barvu na takové vlasy, vytváří se molekulární řetězce pigmentů. Jsou tak malé, že při mytí se snadno vymývají. Když provádíme proces repigmentace vlasů (opakované barvení) asi po dvou týdnech, uvnitř vlasu se vytváří delší řetězce pigmentů, které se z vlasů nevymývají rychle.

Share this post

Comment (1)

 • Niki Reply

  Pokud nějký balzám nebo kondicionér smícháte s tuto barvou, tak ji tím akorát zředíte a bude jemně chytat blond vlasy. Už to mám úspěšně vyzkoušeno 🙂 Odstín Grey Skull vypadá na vlasech elegantně. Ta Pinks not dead je taky úžasná, překrásná jemná barva

  25 června, 2020 at 1:18 pm

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You've just added this product to the cart: