Nejoblíbenější barvy tohoto léta

Nejoblíbenější barvy tohoto léta

Každou sezonu jsme zvědaví, jaké odstíny barev na vlasy ze široké palety barev Headshot byly v trendu. Letos je obtížná doba sebe-izolace a sociální distance, to přece nevadí přebarvit vlasy do zářivých letních barev, kterými se dá vyjádřit svou touhu dát o sobě vědět.

Nejprodávanější pestré barvy na vlasy v ČR: statistiky za léto 2020

První v řadě jsou dva odstíny fialové barvy na vlasy Psycho Purple a Violent Violet. Fialová barva v různých podobách však je velice žádanou každou sezónu, protože je mimořádně působivá.

Barva plamene nikdy nezůstane bez povšimnutí: sytě červená barva na vlasy Red Alert je další nejprodávanější barvou léta 2020, zatímco na jaře se popularitě těšil odstín ohnivě červený Hellfire Red. O zářivé barvy limetkové zelené Danger! Danger, růžové Pink Elephant a žluté Yippi Ya Yellow je mezi zákazníky e-shopu Headshot rostoucí zájem.

nejpopulárnější barvy na vlasy léto 2020Věděli jste, že pestré barvy nás na pohled dělají mladšími? Udělejte si jednoduchý test: Vyfoťte se v tričku tmavé barvy a černých kalhotách a pak v tričku teplé barvy – jasně zelené, oranžové, červené, růžové a v džínách. Zkuste dát hádat svým kamarádům, kolik vám na které fotce bylo roků. Odpověď vás překvapí!

Share this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *