Nejoblíbenější barvy na vlasy minulého léta

Nejoblíbenější barvy na vlasy minulého léta

Léto již skončilo, což znamená, že je čas udělat závěry a provést inventuru. Není žádným tajemstvím, že léto 2021 udělalo nám zkoušku pevnosti: zrušili jsme mnoho plánů, souhlasili jsme i s nouzovým stavem a neochotně se pokusili smířit s pravidly diktovanými pandemií COVID-19. Svět je tak unavený z šedi a všednosti, že touží po barevných sytých barvách, odvážných kombinacích a dokonce i stylistickém šibalství.

Poprvé bestsellerem našeho e-shopu se stála malinová barva, šťavnatá bobulová barva Blood Berry. Jedná se o atypickou tmavě růžovou barvu. Teplý sytý odstín s červenými tóny Blood Berry za slunečného dne vám hravě zableskne na hlavě.

Dalším favoritem zůstává sytě růžová barva Pink Elephant. To je šílený růžový, který dlouho vydrží na vlasech.

Provokativní a mystický sytě modrý Bluecifer také se těšil velkému zájmu a byl rychle vyprodán. Z prvního září je ale znovu skladem! Bluecifer je nejtmavší modrý odstín v naší nabídce, který se Vám určitě bude líbit.

Navíc se těšili oblibě stříbrná tónovací barva Grey Skull, kterou nabízíme ke koupi se slevou 11%, a smývatelná černá barva na vlasy Blackout.

Co je nového na našich stavbách?

Letošní léto se nám podařílo dosahnout výroby lahviček pro barvičky Headshot ze zcela recyklovaného plastu ♻💚🌍

recyklovaný plast headshot barvy

Share this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *