Nejprodávanejší barvy na vlasy v jarním kvartálu

Nejprodávanejší barvy na vlasy v jarním kvartálu

Dobrou zprávou v prvních dnech června je, že oranžová barva na vlasy je znovu skladem a v dostatečném počtu. Sytý meruňkový odstín Captain Carrot byl velice žádanou a oblíbenou barvou, která se takřka ihned po uvedení na e-shop Headshotbarvy.cz vyprodala. Takže zase můžete experimentovat s oranžovou na vlasy bez obav z poškození.

Druhou pestrou barvou na vlasy dle míry oblíbenosti na jaře 2020 je ohnivě červený odstín Hellfire Red. Je to docela zajímavá tendence, protože v sortimentu značky Headshot  červená barva na vlasy má několik odstínů.

Další nejprodávanější odstíny veganských vlasových barev Headshot byly tyrkysová Turquoise Terror, tmavě modrá Bluecifer a růžová Panic Pink.

barevné vlasy headshot barvyPokud máte se změnou ročního období chuť změnit svou barvu vlasů, vyzkoušejte barevné odstíny Headshot, které lze zesvětlit běžným kondicionérem (více se dozvíte v tomto článku Pastelové barvy na vlasy). a taky samovolně mezi sebou míchat.

Barvy se skládají z přímých barevných pigmentů, stabilizátorů emulzí. Bez amoniaku, peroxidu vodíku, resorcinolu a parabenu. Žádný z produktů německé značky Headshot ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech a produkty jsou veganské. Pro dosažení sytých barev jako ve vzorníku, aplikujte barvu na odbarvené vlasy. Barvy Headshots jsou polopermanentní, takže se postupně smývají.

Share this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *