Nejprodávanejší barvy na vlasy v jarním kvartálu

Nejprodávanejší barvy na vlasy v jarním kvartálu

Dobrou zprávou v prvních dnech června je, že oranžová barva na vlasy je znovu skladem a v dostatečném počtu. Sytý meruňkový odstín Captain Carrot byl velice žádanou a oblíbenou barvou, která se takřka ihned po uvedení na e-shop Headshotbarvy.cz vyprodala. Takže zase můžete experimentovat s oranžovou na vlasy bez obav z poškození.

Druhou pestrou barvou na vlasy dle míry oblíbenosti na jaře 2020 je ohnivě červený odstín Hellfire Red. Je to docela zajímavá tendence, protože v sortimentu značky Headshot  červená barva na vlasy má několik odstínů.

Další nejprodávanější odstíny veganských vlasových barev Headshot byly tyrkysová Turquoise Terror, tmavě modrá Bluecifer a růžová Panic Pink.

barevné vlasy headshot barvyPokud máte se změnou ročního období chuť změnit svou barvu vlasů, vyzkoušejte barevné odstíny Headshot, které lze zesvětlit běžným kondicionérem (více se dozvíte v tomto článku Pastelové barvy na vlasy). a taky samovolně mezi sebou míchat.

Barvy se skládají z přímých barevných pigmentů, stabilizátorů emulzí. Bez amoniaku, peroxidu vodíku, resorcinolu a parabenu. Žádný z produktů německé značky Headshot ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech a produkty jsou veganské. Pro dosažení sytých barev jako ve vzorníku, aplikujte barvu na odbarvené vlasy. Barvy Headshots jsou polopermanentní, takže se postupně smývají.

Share this post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *