Výběr našich zákazníků: bestsellery podzimu 2020

Výběr našich zákazníků: bestsellery podzimu 2020

Příchod podzimu je spojen nejen s dřívějším stmíváním a nevlídným počasím, ale také nádhernými barvami opadavých stromů a keřů. Zatímco se listy zbavují červeně, oranžově a žlutě, naší zákazníci v podzimním kvartálu dali přednost červené, limetkové a růžové barvám. Věříme, že zářivé pestré vegan barvy na vlasy Headshot přispěly k tomu, že mnohdy nevlídný podzim vy jste přečkali s úsměvem na tváři.

červená a zelená barvy na vlasyČervená a zelená jsou bestsellery podzimu

Pravděpodobně každý z nás si všiml při pohledu na podzimní přírodu toho, že se červená se zelenou k sobě báječně hodí. Kombinace červených listnatých dřevin a zelených jehličnanů nikoho nenechá lhostejným. Dovolíme si předpokládat, zákazníci e-shopu Headshotbarvy.cz byli inspirováni barvami okouzlující podzimní okolní přírody. Červená barva na vlasy Hellfire red, barva ohně, vášně a lásky, se stala nejprodávanější, stejně jako na letošním jaře. Hned za ní jde limetková zelená barva s fluorescentním efektem Danger! Danger!

Patří růžová k podzimu?

Nezáleží na tom, kolik vám je. Růžové vlasy sluší všem v každém ročním období, zejména pokud originalita je Vaší prioritou. Tmavě a světle růžové odstíny Pink Elephant a Panic Pink se také těšily velké popularitě.

Monotónnost karantény vede každého k drastické změně a mnozí přistáli na tom, co je snadné, cenově dostupné a zábavné: růžové vlasy. Dokonce mnoho celebrit na podzimu si vlasy obarvili na růžovo: od Avy Phillippe a Keke Palmer až po Madonnu a Sarah Michelle Gellar.

Share this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *